MÖBLER / Bord / Mat / soffbord 10234120

nr 1023 4120

Mat / soffbord

1940-tal, Björk, höj / sänkbart, diameter: 94, höjd: 64 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 7 mars 2016
kl 20:56:52

Orientmatta